Toets "Enter" om naar de inhoud te gaan

Nieuwe volkstuin: één maand later

  • tuin ingericht als doolhof

Zoals je de vorige keer al hebt kunnen lezen zijn veel leden al begonnen met het voorbereiden en inrichten van hun nieuwe tuin. Langzaam maar zeker begint het allemaal meer vorm te krijgen. Zelfs dit jaar zullen er al mensen zijn die prei en andere wintergroenten kunnen oogsten van hun nieuwe tuin. Inmiddels zijn er al verschillende fruitbomen neergezet. Op grote schaal is gebruik gemaakt van groenbemesters om het onkruid een halt toe te roepen. Doordat er verschillende soorten zijn gebruikt, ziet het complex er heel natuurlijk en fleurig uit. Je ziet mosterdzaad, boekweit, phacelia en bernagie. Soms zelfs gecombineerd in één tuin. Op de foto’s hieronder zie je de verschillende gebruikte groenbemesters.