Toets "Enter" om naar de inhoud te gaan

Nieuwe volkstuin in gebruik genomen

  • bord over aanleg nieuwe volkstuin

Sinds begin juli kunnen onze tuiniers zich uitleven op het nieuwe complex (zie ook: Volkstuinvereniging De Kraan gaat verhuizen!). Het is een prachtige plek die meteen heel ruim, licht en open toont. Het nieuwe complex heeft – in tegenstelling tot het oude – geen doodlopende paden. De ruimte nodigt daardoor extra uit om hier heerlijk te tuinieren. Een aantal tuiniers is daar dan ook al fanatiek aan de gang gegaan. Wat opvalt, is dat er enkele fonkelnieuwe gereedschapskisten staan. Het nieuwe complex laat verder een verscheidenheid zien in groottes: de kleinste tuin is 50 m2; de grootste zijn 300 m2 en daar zit nog het een en ander tussenin. De verscheidenheid is er ook in vorm: zo is een tuin rond aangelegd, zijn er veel rechthoekige tuinen en tuinen met schuinlopende grenzen.

De foto’s hierboven geven een indruk van de eerste maand op de nieuwe tuin.